Думка. Які чоловіки заводять шарманку про сорок кішок та самотість

Чому "возлежати" на дивані після роботи дозволяють вкрай неперебірливі чоловіки
1 3171 30.03.17 16:50
Сучасна освічена самодостатня жінка вже не вірить, що чоловік в домі - це таке однозначне щастя.
Сучасна освічена самодостатня жінка вже не вірить, що чоловік в домі - це таке однозначне щастя.

Чоловіки, які панічно намагаються застрибнути в потяг: "Нікому не будеш потрібна" викликають в мене десь таке відчуття, як вкриті блохами і лишаєм бездомні кошенята: з одного боку, їх страшенно шкода, з іншого, дуже довго вагаєшся, перш, ніж взяти їх на руки.

Зрештою, кошенята зазвичай на вулиці не з власної провини, а чоловіки, які таке несуть, дурні, бо дурні, тому кошенятам допомагати я всяко закликаю, а про чоловіків просто хочу порозмірковувати.

Так ось, чоловіки, які намагаються застрибнути в потяг "ти нікому не будеш потрібна" ніяк не можуть зауважити, що потяг вже майже зник з очей.

Вже моє покоління спритно звільняється від лапші на вухах про абсолютну необхідність родини для жінки, а покоління дівчаток, молодших на десять, на двадцять років, швидше за все на ці всі "аби штани в хаті" взагалі крутитиме пальцем біля скроні.

Часи, коли чоловік, який не п'є і не б'є, вигідно вирізнявся на фоні всезагального розпачу і вважався партією, гідною освіченої, успішної жінки, канули в Лету разом з поколінням, яке змахувало сльозу на вид Гоші з "Москва сльозам не вірить".

Тепер приходити з роботи і возлежати на дивані можуть собі дозволити тільки вкрай неперебірливі чоловіки, або мудаки, які думають, що емоційне насильство - це запорука побудови здорової сім'ї.

Решті чоловіків, які хочуть родину (бо, внєзапно! Чоловіки теж часто хочуть родину), доводиться забувати про свої "самцеві" погляди, ховати крихку маскулінність подалі, і вчитись готувати, мити унітази, доглядати за дітьми і пахнути не пивом і потом.

Думка:

Сучасна освічена самодостатня жінка вже не вірить, що чоловік в домі - це таке однозначне щастя.

Вона зважить всі за і проти, і не вибере чоловіка, чиє его в настільки сумному стані, що, аби почуватись добре, йому потрібна рабиня, якого треба обслуговувати, няньчити і фізично, і емоційно.

От панове, яким і нема чого запропонувати такій жінці, бо інтелекту в них - кіт наплакав, зі здоровою самооцінкою не склалось, а помити тарілку вони вважають роботою, не гідною їхніх царських ручок, і заводять безкінечну шарманку про сорок кішок, самотню старість і інші, на їхню думку, неймовірні страхи.

І не розуміють, що самодостатня і реалізована жінка без партнера зустріне старість, як і будь-який інший вік, спокійно і впевнено.

На відміну від них, людей, чиє єдине вміння - гордо носити штани, давно втратило якусь суттєву цінність.

Автор_ка:
Галина Герасим

Рекомендуем

follow follow