Інструкція. Як позбавити вулицю від порушників паркування

Щоб вирішити питання небажаної парковки на вулиці у Львові вистачило 3х місяців та 3-х годин.
1115 23.05.17 14:00
Почистіть свою вулицю
Почистіть свою вулицю / Орест Білоус

Вас дратує велика кількість машин на тротуарах через які неможливо пройти?

Орест Білоус зі Львова створив відмінну інструкцію, в якій поділився досвідом, як він впорався з цією проблемою.

На допомогу вам, в тексті є зразок повідомлення про порушників Києва, яке ми зробили на прикладі тих, які Орест склав для львівських автолюбителів.

Не варто проколювати шини і залишати цеглини на капоті - прочитайте, як це можна вирішити цю проблему мирно і законно. Іншими словами - Все у ваших руках.

"Як позбутися напаркованих на пішохідній частині автомобілів на цілій вулиці – Дієва (раптово) інструкція.

Рік тому, поки я жив якийсь час у Львові, напружувало масове паркування на пішохідній частині нашої вулиці. Проходи в 60-80 см унеможливлювали пересування людей з дитячими колясками, на інвалідих колясках та і просто це заважало ходити, особливо якщо в руках сумки.

Я дуже песимістично ставився до того, що ситуацію можна виправити, але це випадково трапилося. Довго не був у Львові, і тут, вуаля – пройшов рік, – Філатова досі без жодного автомобіля. А от на фото сусідня вулиця Гартмана Вітвера, де експеримент не проводився (так само виглядала Філатова в травні минулого року).

Одним словом, простий, законний та неагресивний алгоритм дій, який спрацював:

1. Друкуємо стриманий, тактовний лист, з приблизно таким змістом: "Шановний сусіде, через паркування автомобілів на пішохідній частині нашої вулиці досить складно пересуватися. Давайте ставитись з повагою один до одного, та шукати інші, більш законні місця для паркування наших автомобілів бла бла бла". Можна анонімно. Лише позитив.

Розставляємо по автомобілях. Дивно, але це спрацьовує на на 40-50% людей, машин за тиждень меншає.

Залишається друга половина автомобілів. Для них друкуються (по черзі) от такі два листи:

2. Повідомлення про правопорушення із заповненням даних кожного такого автомобіля, трохи ручної роботи. До такого листа я прикладав окрему записку, де писав що цього разу я його не відправляю, але, будь факінг ласка, перестаньте так паркуватися.

Ще 20-30% автолюбителів зникають протягом тижня-двох. Люди не роблять це швидко, даємо їм час.

3. Для більш впертих, які досі там, наступний варіант листа.

В моєму випадку це була правда, тоді вже з'явилася патрульна поліція, і я справді їх успішно викликав.

Після цього залишається 2-3 автобілі які відмовляються будь-як реагувати на звернення. Тоді останній крок:

4. Вивчаємо де саме проживає власник, при можливості отримуємо його мобільний (не обов'язково), і викликаємо патруль. Краще це робити після 19:00, коли більшість людей вдома, – всі дивляться у вікна на яскраві мигалки, висока конверсія. Обов'язково фотографуємо дійство!

Величезна подяка Патрульній службі Львова за чудову роботу та прекрасне людське ставлення, завдяки всього двом штрафам питання на Філатова вирішене.

Час від часу після цього будуть з'являтися нові автомобілі, або ті, хто вирішить провірити вас на авось, для них працює крок 3, але вже з оновленою фотографією та гарними синіми мигалками. Ще 5-6 листів, і вулиця чиста.

Всього це зайняло 3 місяці, і 2-3 години реального часу. Цікаво, але зараз там майже не паркуються (рідше) навіть зальотні, видно працює стадний інстинкт.

В процесі траплялися і низькорозвинуті біологічні створіння зі своїми "купи дачу і там паркуйся", "я тут живу 10 років а ти хто такий", "скажи мені свою адресу", "хай спочатку парковки пороблять".

Головне без агресії, просто пояснював, що це незручно, попереджував, що викликатиму паруль та й в результаті викликав. Вся ця рагульска поведінка, насправді, нестрашна і жодної загрози не несе, особливо, коли на вулиці з'являється поліція.

Одним словом, працює. Почистіть свою вулицю."

Автор_ка:
Орест Білоус

Рекомендуем

follow follow